Gratis Proefweek!

Claim nu!

Gratis Proefweek!

Claim nu!

Vind hier jouw GoHealth locatie

Indoor & Outdoor Rotterdam Centrum

Posthoornstraat 25
3011 WD Rotterdam
rotterdam@gohealthclubs.nl

Rotterdam centrum
Indoor & Outdoor Vlaardingen

De Loper 1
3136 CM Vlaardingen
vlaardingen@gohealthclubs.nl

Winkelcentrum De Loper
Rijnsburg

Remiseplein 63
2231 MW Rijnsburg
rijnsburg@gohealthclubs.nl

GoHealth Clubs Rijnsburg
Indoor & Outdoor Ridderkerk

Sint Jorisplein 13
2981 GB Ridderkerk
ridderkerk@gohealthclubs.nl

Winkelcentrum De Ridderhof
Amsterdam

Overtoom 472 H
1054JX Amsterdam
amsterdam@gohealthclubs.nl

Amsterdam centrum
Oegstgeest

Kempenaerstraat 93
2341 GK Oegstgeest
oegstgeest@gohealthclubs.nl

GoHealth Clubs Oegstgeest
Outdoor aan de Kralingse Plas

Plaszoom 354
3062 CL Rotterdam
rotterdam@gohealthclubs.nl

De Tuin
Outdoor Spijkenisse aan de Maas

Elementenweg 17
3201 LG Spijkenisse
rotterdam@gohealthclubs.nl

Kerels aan de Maas
Outdoor Vlaardingen

Hofsingel 80
3134 VH Vlaardingen
vlaardingen@gohealthclubs.nl

Pannenkoekenhuis 't Hof
GoHealth Clubs Spijkenisse

Hurthstraat 13-03
3203 LH Spijkenisse
spijkenisse@gohealthclubs.nl

GoHealth Clubs Spijkenisse
GoHealth Clubs Capelle aan den Ijssel

Bermweg 226
2906 LG Capelle aan den IJssel
capelleaandenijssel@gohealthclubs.nl

Capelle a/d Ijssel
GoHealth Clubs Goirle

Tilburgseweg 97
5051 AB Goirle
goirle@gohealthclubs.nl

Goirle

Wil jij op de hoogte blijven of er een GoHealth vestiging bij jou in de buurt opent of wil je zelf een club starten?

Beweging als MedicijnStart nu met ons 12 weken programma!