Gratis Proefweek!

Claim nu!

Gratis Proefweek!

Claim nu!

Meest recente nieuws

Geplaatst op: 24-04-2020

Slecht nieuws, wat een persconferentie!

Lieve allemaal, Voor ons en voor vele anderen was de persconferentie een grote teleurstelling dinsdagavond de 21ste april. Wij waren er helemaal klaar voor en hebben alles ingericht op de 1,5-metersamenleving volgens de protocollen van NL actief, zoda...

Geplaatst op: 30-03-2020

Veel patiƫnten op IC hebben overgewicht

Veel coronapatiënten op IC hebben overgewicht. Er lijkt een sterk verband te zijn tussen overgewicht en corona. Dat zei Diederik Gommers, de voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Intensive Care, op 27 maart in het televisieprogramma Jinek. ...

Geplaatst op: 17-03-2020

Update voor alle GoHealth leden

Op 14 maart hebben wij – met pijn in ons hart – onze deuren moeten sluiten tot tenminste 6 april. Dat is bij jullie allen bekend. Een noodzakelijke overheidsmaatregel met grote gevolgen voor jou, maar ook voor onze medewerkers en onze clubs. We ...

Oudere berichten

GoHealth Club Vlaardingen opent haar deuren

Niet op een afgelegen industrieterrein maar gelegen aan de rand van een winkelcentrum, naast de Jumbo supermarkt, in hartje Vlaardingen Holy werd sinds eind februari 2017 hard gebouwd aan het winkelpand op De Loper 1. Op basis van een speciaal fris en moder...

GoHealth Club Vlaardingen blijkt groot succes

GoHealth Vlaardingen is geopend in maart 2017 en in september 2017 zijn er al zo veel enthousiaste klanten dat we van een zeer succesvolle start kunnen spreken. "Het is altijd spannend een nieuwe club te openen. Het is nog spannender een nieuw ...

Tweede club is een feit: GoHealth Rotterdam

Hartje stad, in de stad zonder hart, maar wel hartverwarmend om via dit bericht aan te kunnen kondigen dat de tweede GoHealth Club morgen haar deuren zal openen aan de Posthoornstraat 25 te Rotterdam.

Wil jij op de hoogte blijven of er een GoHealth vestiging bij jou in de buurt opent of wil je zelf een club starten?

Outdoor BootcampStart nu met de Outdoor Bootcamp van 6 weken!