Gratis Proefweek!

Claim nu!

Gratis Proefweek!

Claim nu!

GoHealth biedt een laagdrempelige manier van het werken aan je gezondheid aan voor iedereen. Hierbij staan gebruiksgemak, efficientie en persoonlijke aandacht centraal. Vindt één van onze clubs bij jou in de buurt in Amsterdam, Oegstgeest, Ridderkerk, Rijnsburg, Rotterdam en Vlaardingen.

Meest recente nieuws

Geplaatst op: 08-10-2020

GoHealth publiceert ervaringen van leden voor leden

Als eerste club in Nederland publiceert GoHealth Clubs de enthousiaste verhalen van haar leden die met het onderoek via Feedback4Sports zijn en worden verzameld. Wil jij ook weten wat andere leden ervaren? Lees dan dagelijks de ervaringen van leden voor ...

Geplaatst op: 05-10-2020

Amper COVID besmettingen in de fitness

Vers van de pers willen wij de uitkomsten van twee recente en los van elkaar uitgevoerde onderzoeken met u delen. De uitkomsten komen sterk overeen. Er lijkt amper besmettingsgevaar met COVID-19 in fitnessclubs die zich netjes aan de richt...

Geplaatst op: 26-06-2020

Here we GoHealth again - 1 juli volledig open

Sinds half mei zijn we al met veel leden druk buiten aan het sporten en nu is het eindelijk zo ver.  Vanaf 1 juli mogen wij jou weer welkom heten binnen onze muren.  Wij hopen dat jij daar net zo blij om bent als wij. Eindelijk kun je weer a...

Oudere berichten

GoHealth Club Vlaardingen opent haar deuren

Niet op een afgelegen industrieterrein maar gelegen aan de rand van een winkelcentrum, naast de Jumbo supermarkt, in hartje Vlaardingen Holy werd sinds eind februari 2017 hard gebouwd aan het winkelpand op De Loper 1. Op basis van een speciaal fris en moder...

GoHealth Club Vlaardingen blijkt groot succes

GoHealth Vlaardingen is geopend in maart 2017 en in september 2017 zijn er al zo veel enthousiaste klanten dat we van een zeer succesvolle start kunnen spreken. "Het is altijd spannend een nieuwe club te openen. Het is nog spannender een nieuw ...

Tweede club is een feit: GoHealth Rotterdam

Hartje stad, in de stad zonder hart, maar wel hartverwarmend om via dit bericht aan te kunnen kondigen dat de tweede GoHealth Club morgen haar deuren zal openen aan de Posthoornstraat 25 te Rotterdam.

Wil jij op de hoogte blijven of er een GoHealth vestiging bij jou in de buurt opent of wil je zelf een club starten?

Beweging als MedicijnStart nu met het ons 12 weken programma!