Gratis Proefweek!

Claim nu!

Gratis Proefweek!

Claim nu!

Welkom op onze ledenservice pagina

Aanvraag medische blokkade:

Via onderstaande link kunt u een aanvraag doen voor een medische blokkade. Deze blokkade zal door onze ledenserviceafdeling worden afgehandeld en via mail aan uw bevestigd worden. Als er na aanleiding van u aanvraag nog vragen zijn nemen wij contact met u op. Onze ledenservice is via mail bereikbaar op het volgende mailadres: ledenservice@gohealthclubs.nl.

Let op: wij nemen alleen aanvragen voor een medische blokkade in behandeling als deze voorzien zijn van een bewijs en of verwijzing van een arts. Medische blokkades kunnen alleen voor in de toekomst worden aangevraagd.

Klik hier om jouw aanvraag te doen 

Wil jij op de hoogte blijven of er een GoHealth vestiging bij jou in de buurt opent of wil je zelf een club starten?

Beweging als MedicijnStart nu met het ons 12 weken programma!